KONST / Litografier / Litografi 16123427
nr 1612 3427
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Litografi, Flicka. Signerad, numrerad 25/50. Bildmått: 44x33 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:51:29